OGŁOSZENIA

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

  NA NIEDZIELE ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

 

 

 1. Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy Okres Wielkanocy. Od poniedziałku rozpoczyna się druga część Okresu Zwykłego roku liturgicznego.

 2. Dzisiaj pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śl.

 3. W poniedziałek – święto NMP, Matki Kościoła, w środę – święto Nawiedzenia NMP

 4. Serdecznie zapraszamy od czwartku na Nabożeństwa czerwcowe ku czci NSPJ po Mszy wieczornej od poniedziałku do piątku. W czwartek święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. W czwartek też Dzień Dziecka zapraszamy na Mszę św. wieczorną.

 5. W tym tygodniu I czwartek Msza św. wieczorna o powołania kapłańskie, a po niej spotkanie BARKI., w I piątek spowiedź św. od g. 16.30, Msza św. o g. 17 dla dzieci, I sobota Różaniec o g. 17.15, Msza św. i wymiana tajemnic,  I niedziela Msza św. o g. 17 w int. Rodzin Różańca Rodzinnego. Nie będzie spotkania po Mszy św. z powodu wyjazdu księdza.

 6. Zapraszamy 4.czerwca ( niedziela) o g. 11 uczniów klas IV na rocznicę  I Komunii św. Próba będzie w sobotę 3.czerwca o g. 12 w kościele.

 7. W przyszłą niedzielę – uroczystość Trójcy Świętej, która kończy okres przyjmowania Komunii wielkanocnej.

 8. Serdecznie zapraszamy w tym tygodniu następujące Wspólnoty: we wtorek – Krąg Biblijny po Mszy św. wieczornej, w piątek OAZĘ o g. 19, w sobotę – Ministrantów, kandydatów i lektorów o g. 10
  i Marianki o g. 11

 9.  W przyszłą niedzielę – zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej

 

Ks. Tadeusz Gajda, CR

 proboszcz